Pas lindjes së fëmijës së tretë, lajmërohet Arta Bajarami (Foto)

Para një javë këngëtarja Arta Bajrami u bë sot nënë për herë të tretë.

Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën ajo dhe bashkëshorti i saj, Xhim Sekiraça, e pagëzuan me emrin Electra, shkruan Indeksonline.

Arta duket që e ka marrë vetën, ngase sot ka qenë tejet aktive në rrjetet sociale. Madje ajo ka pytur edhe fansat e saj nëse duan një këngë ritmike nga ajo apo një baladë.

Por edhe ka postuar një fotografi, sigurisht kjo e realizuar shumë më herët, teksa duket tejet joshëse./Indeksonline/