Nëna e Merita Spahiut sot ka ditëlindjen, ja çfarë surprize i kanë bërë familja

Nëna e këngëtares Merita Spahiur sot ka ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë asaj i kanë bërë një surprizë të këndshme vajza me nipin dhe mbesat, shkruan lajmi.net Momente nga festa kanë ndarë Merita poashtu edhe Albatriti e në fotot e publikuara shihet një tortë e bukur në formë të lules të cilës i kanë bashkangjitur edhe një ore.