Sinan Hoxha në krah të kësaj femre! A do të xhelozojë Andrra?

Sinan Hoxha është njëri nga artistët më të admiruar shqiptarë.
Ai filloi qysh herët karrierën e tij, këngët e së cilit janë tejet të pëlqyera nga audienca shqiptare ku me vokalin e veçantë ka arritur të fitoj mijëra fansa.
Ndonëse ishim tek festat e fundvitit shumë nga artistët i kemi parë së bashku madje tejet të lumtur në krahët e njëri – tjetrit. Ndërsa Sinani ishte parë së bashku me njërën nga motrat Mustafa , Lulen të cilët dukeshin shumë bukur por a do xhelozojë Andrra kur do sheh një imazh të tillë? Klikoni ne linkun më poshtë dhe shikoni foton