E pabesueshme: Ky është ndryshimi më madh që mund ta bëjë Besiana, vajza e Shkurte Fejzës

Besiana Behluli është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejza. Edhe Besiana i hyri muzikës, madje depërtoj fuqishëm me projektin me titull “Melodi”.

Në çdo skenë, Behluli shfaqet me stil dhe shumë ndryshe nga ajo çfarë jemi mësuar të shohim prej vitesh në industrinë e argëtimit në vend.

Besiana, u aktualizua kohë më parë për shkak të kanagjegjit e martesës, e tani po merr vëmendje për shkak të muzikës. Për hyrjen e saj në skenën muzikore, Besiana e ka transformuar plotësisht pamjen dhe stilin.

Nga bionde është bërë zeshkane dhe nga një vajzë me stil elegant, është shndërruar në një zonjë ekstravagante, shkruan Kosovarja.

Ja si dukej dikur e si sot.