Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku “ndryshojnë” pamje, vështirë se do i njihni…[FOTO]

Përveç se dy aktorë shumë të mirë komedianë, Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi janë edhe dy miq shumë të mirë. Ata jo rrallë herë bëjnë shaka me njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe e njejta gjë ka ndodhur edhe sot.

Ata kanë pësuar ndryshime të vogla në pamje që nga daljet e tyre të para në skenë, por a do të ishit kuriozë ti shihnit me një look krejtësisht të ri? Me sa duket një kuriozitet të tillë ka pasur edhe Besi, i cili ka modifikuar foton e tij dhe të Ermalit. Ai ka ndryshuar modelet e flokëve, dhe ka pyetur ndjekësit duke qeshur: “Kush nga modelet është më interesant?”