I njihni për të bukura, por aktoret e famshme turke iu tmerrojnë me pamjen pa grim

Jemi mësuar që gjithmonë t’i shohim të grimuara e me veshje të bukura, por si duken ato në jetën e përditshme?

Fjala është për aktoret e famshme turke, të cilat janë bërë të famshme në vendin tonë falë tlenovelave që televizionet tona transmetojnë, shkruan arbresh.info
Fotografitë e mëposhtme ua dëshmojnë se në jetën reale ato ndryshojnë aq shumë nga ajo se çfarë ne i shohim në Tv.

Sigurisht që shumë prej tyre janë po aq të bukura dhe në formë natyrale, por ka disa të tjera që zhgënjejnë nëse fytyra e tyre është pa make up.