A e xhelozon me të vërtetë Leartën, tregon më në fund Egzona (Foto)

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duke shumë e bukur dhe elegante.

Në foton në fjalë, është edhe Egzona ajo që i ka bërë like, duke rrëzuar fjalët që ajo e xhelozon Leartën…