Nusja e Ermalit shfaqet e veshur me shumë stil…Reagon këngëtarja e njohur kosovare…

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Në një fotografi ajo shihet e veshur me shumë stil dhe këngëtarja që i ka komentuar me shumë dashuri, është Kida.

Siç duket ato kanë raporte shumë të mira mes vete…