A po e xhelozon burri i Besiana Behlulin pas hyrjes në muzikë?

Besiana Behluli është vajza e vogël e këngëtares Shkurte Fejza, e cila së fundi u kthye me këngën me titull “Melodi”, që morri mjaftë vëmendje.

Besiana ka kënduar edhe si fëmijë, e pastaj një kohë të gjatë më nuk u shfaq në skenë, duke lënë të kuptohet se më nuk po e tërhiqte muzika.

Besiana iu kthye këngës pasi u martua. Dhe, siç kuptojmë ajo e kishte aprovimin e plotë të bashkëshortit që ti hynte rrugës së muzikë. Pra, pa merak. Ai, nuk e xhelozon dhe është krejt dakord më këtë hap të së shoqes.

Se kur të vije Besiana me këngën e re, pritet për tu parë. Projekti i parë ishte mjaftë interesant dhe la shije të mirë./Kosovarja/.