Arian Cani tenton ta puthe Roza Latin, publiku zgjohen ne kembe ta largojne Canin.. |VIDEO|

Nje video eshte publikuar ne rrjetet sociale ku Arian Cani ka dashur ta puth Roza latin, dihet qe cani gjithmone ben Cmenduri por kjo e fundit ishte pak sa e tepruar. Megjithate nuk dihet nese Roza ka pranuar apo jo qe ta puthe ai. Roza ka nje emision dhe si protagoniste e kishte ftuar Canin, Por se nuk e kishte pritur qe Cani te vinte ne siklet Rozen. Ai i tha qe gruaja ime me ka porositur qe kur te vi ne emision te te puthe ty. Por Roza Lati dha nje pergjigje epike, per me shume shtypeni linkun ereklames me poshte dhe shikoni te gjithe ngjarjen..