Nusja e Albatritit ua bën ‘shah-mat’ të gjitha nuseve të estradës

Albatrit dhe Egzona Muqiqi janë një nga çiftet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Çifti tashmë janë bërë prindër të një vajze të cilin çifti e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

Pak kohë pasi u bë nënë, ajo arriti shumë shpejt t’i kthejë format trupore, shkruan GazetaBlic.

Në disa foto të publikuara në InstsaStory, Egzona po duket e mrekullueshme, e bukur si asnjëherë më parë.

Kujtojmë se Egzona ka hapur dhe biznesin e saj me fustane të ndryshme nusërie.