Valdrin Sahiti po bëhet baba,publikon video me barkun e fryrë të Editës(VIDEO)

Valdrin Sahiti dizajneri me i njohur ne trojet tona ka disa muaj që u martua me bukuroshen, Edita Ramadanin në një ceremoni shumë private të mbajtur në Las Vegas.

Ai me bashkëshorten e tij janë bashkë qe shatë vjet, ku tregoi se kanë bashkëjetur një kohë të gjatë.

Dizajneri i njohur muaj me pare ne nje emision te Rudines konfirmoi se bashkeshortja e tij tashme eshte shtatezene dhe ndehej shume i lumtur.

View this post on Instagram

Me and wife 🤦‍♂️…

A post shared by VALDRIN SAHITI (@valdrinsahitiii) on

Valdrini ne rrjetin social publikoi nje video ku tregon barkun e fryre te bashkeshortes dhe ndjehet shume i lumtur dhe mezi po pret lindjen e vajzes ku ai edhe tregon gjinine e bebes.