Ermal Mamaqi poston foton me Noizy-n, shihni si ‘tallet’ reperi me të [FOTO]

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe Noizy njihen për shoqërinë që kanë dhe shpesh herë bëjnë shumë shaka me njeri-tjetrtin në rrjete sociale. Mamaqi së fundmi ka postuar një foto në llogarinë personale në Instagram, ku shihet krah reperit të njohur.
“Gëzuar miq!”, shkruan Ermali teksa shihet të këtë në dorë një gote me lëng frutash ndërsa Noizy një gotë shampanjë. Akoma më epike është komenti që vendos të lërë Zinizin në këtë foto.
“Fytyra jote”,- shkruan reperi teksa e shoqëron me ‘emoji’ duke qeshur. Klikoni në linkun më poshtë për të parë foton…