Sinani publikon një moment intim me Andrrën

Postimet në rrjetet sociale i kanë të shpeshta.
Por, me këtë të fundit, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra kanë qenë më të veçantë, shkruan lajmi.net

Fjala është për një foto të hedhur në Instagram ku çifti shihet duke u puthur në buzë.

E një imazh si ky padyshim që përçon vetëm dashuri!/Lajmi.net/

View this post on Instagram

@andrracouture @e_m_photography_

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on