Vajza e Miriamit dhe Albanit që këndon këngën e saj është gjëja më e ëmbël që do shihni sot

Vetëm pak kohë më parë, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj publikuan këngën e tyre me titull “Dhurata”, kënga që i dedikohet vajzës së tyre Ameli, të cilën ata e quajnë “dhuratën më të bukur në jetë”.

Dhe si papritur e pakuptuar, Amelia ëshët rritur aq shumë sa e këndon vetë këngën e saj.

Në një video të adhurueshme të postuar nga Miriam Cani së fundmi, vogëlushja shihet teksa ecën përdore me të ëmën dhe këndon vargjet që i ajën dedikuar asaj. Ndiqni videon e ëmbël.