Më e vogla e motrave Mustafa, shfaqet si kurrë me parë

Më e vogla e motrave Mustafa, Lule Mustafa që assesi nuk i mungon suksesi, duke qenë se që të gjitha merren me muzikë.

Përveç bashkëpunimeve me motrat dhe po ashtu me këngëtarë tjerë të estradës, ka edhe projekte solo, të cilat padyshim se janë tejet të dëgjuara.

Mustafa njihen për një vokal tejet interesant, ato në të kënduar janë veçuar gjithmonë.

Ne rrejtin social është shume aktive dhe poston imazhe të ndryshme që pa dyshim komentohet shume nga ndjekësit.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë elegante me plote sharme, dhe ky imazh siç duket është shkëputur nga kënga e saj e fundit e cila u dëgjua shume nga publiku.