Prezantuesja shqiptare poston nga shtrati

Ajo po vazhdon që të udhëheqë emisionet ndër më të suksesshmet shqiptare.

Alketa Vejsiu me bukurin e saj i mahit të gjithë me pamjen e saj sa herë që poston imazhe të ndryshme.

Në rrjetin social Instagram ajo është shumë aktive dhe që ndjekësit e saj i komentojnë shumë për çdo fotografi që publikon.

Së Alketa  është shfaqur e shtrirë në shtrat, por që bukuria e saj frehet dukshëm.

View this post on Instagram

Jave te mbare!

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on