E bën edhe këtë! Learta tregon edhe njëherë se cilën kunatë e do më së shumti!

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E se është një kunatë e përkushtuar, e ka treguar edhe sonte, duke publikuar kështu projektin më të ri të Engjëllushen.

Shikojeni vet postimin e saj më poshtë…