DO TË HABITENI! SHIKONI ÇFARË U BËN LULJA E MEDËS FËMIJËVE TË SAJ

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat shihen fëmijët e saj.

Përderisa vajza e saj po vallëzon ajo po e fotografon…/ORAinfo/