Shahini i moshuar, po shikoni se çfarë të re dashure ka!

Okan Senozan është aktori i cili luan rolin e Shahinit në serialin ‘Beni Affet’.

Është në një moshë të shtyrë por kjo nuk i pengon që të ketë të dashurën më të re, përcjell ORAvip.

Shahini është prej aktorëve më profesionist turq dhe është gjithmonë prezent në media.

Ai së fundi u përfol për të dashurën e tij duke e publikuar atë.