Leonora ‘zhytet’ në lluks, vesh fustanin që kushton 8 mijë euro!

Leonora Jakupi, është padyshim këngëtarja më e dashur nga publiku shqipfolës.

Gjithmonë elegante dhe me shumë sharmë ajo ka ditur ta mbajë afër adhuruesit e saj.

Duke qenë se ajo ka shumë koncerte edhe të ardhurat e saj duket se janë të majme.

Një nga faqet në instagram `whattheywearin` ka bërë publike se një fustan të cilin Leonora e veshur kushton hiq me pak se 8000 mijë euro…

Fustani I saj është nga firma Gucci..