Ish menaxheri akuzon Encën për mashtrim, ia ndërpret kontratën

Po thotë se i ka bërë mashtrime prapa shpine.

Ish menaxheri i Encës, Kastriot Berisha ka bërë një sqarim në rrjetin social Facebook ku tregoi se tashmë ka ndërprerë kontratën e tij me Enca Haxhian.

“Pas disa padrejtsive dhe mashtrimeve pas shpine deshta me ju informu qe nga sot un nuk e perfaqsoj #ENCEN mo ..nuk je e para qe vepron ne ket menyr , por ka ardhur koha te funksionoi ligji ose kanuni dhe ti vetëdisoj disa artistë qe duhet respektuar punën dhe nuk mundesh te bëhesh pronare në shpinën e dikujt tjeter ..deri sa tmledhesh mend Ruensa Haxhiaj e ki te ndalume te flasesh me mu dhe block e ke ne qdo event qe mbahet, hajde shnet .. vazhdojmë”, janë fjalët e Berishës që i hodhi në Facebook.

Kastrioti e kishte në menaxhim Encën për koncerte gati që një vit.