Yllka Kuqi po shkëlqen

Veshur me fustanin zi, xhaketë e madje edhe kapelen ajo dukej shumë me stil dhe në formë

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë.

Ajo në imazhet e fundit shihej veshur tëra në të zeza, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Yllka është kthyer në Kosovë pas disa ditëve pune dhe relaksi në diasporë.