Kaq elegante nuk e kemi parë asnjëherë gruan e ardhshme të Bleros

Ata po planifikojnë martesën, madje kanë blerë edhe një shtëpi ku do ta ndërtojnë familjen e tyre. Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur Blero dhe Afrona Dika.

Derisa Blero ‘shkëlqen’ në karrieren e tij muzikore, Afrona mahnit me bukurinë dhe natyralitetin e saj.

Së funfmi modelja ka postuar një fotografi në instastory, teksa shfaqet elegante si kurrë më parë.