Se prisnim ne, por Ermali ndoshta po! Rasheli “zhvesh” Mamaqin për ditëlindje dhe i bën këtë urim [FOTO]

Rashel Kolaneci është ndër femrat më të komentuara në rrjete sociale dhe kjo pas daljes së parë në emisionin e Ermal Mamaqit. Moderatori dhe vajza që ‘cmendi’ shqiptarët kishin shumë kimi bashkë dhe batutat e tyre bënë që publiku ta deshte akoma më shumë Rashelin. Ditën e sotme Mamaqi ka festuar 36-vjetorin dhe nuk kishte si mos të mërrte edhe një mesazh-urimi nga ish-bashkëpuntorja e tij.
Për ta parë postimin klikolinkun më poshtë.

RASHEL