Zeynepi me vello të bardhë i lë pa fjalë të gjithë

Cansu Dere, është aktorja më e pëlqyer dhe më e paguar në Turqi. Duke qenë se ajo është e zonja në profesioni e saj, Cansu gjithmonë ka luajtur personazhet kryesore në telenovela turke, përcjell ORAvip.

Përveç sukseseve të saj në botën e filmit, ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private.

Thuhet se ka qenë e martuar, por që lidhja e saj nuk ka zgjatur edhe shumë.. Gjithësi adhuruesit e saj kanë pasur mundësi ta shohin atë në vello të bardhë.

E veshur me fustan nusërie ajo të lë pa fjalë…