Rita Ora në rolin që nuk e keni parë asnjëherë

Rita Ora aktualisht është një prej emrave më të suksesshëm në tregun ndërkombëtar

Ajo është shumë aktive me projekte muzikore, të cilat po shndërrohen hite për javë të tëra.

Së fundi, ishte nëna e Ritës, Vera ajo e cila postoi një foto në të cilën shihet Rita si fëmijë në rolin e princeshës së animuar, Cinderella.

Imazhi ishte shkrepur gjatë një shfaqjeje të këngëtares bashkë me shoqërinë e saj, ndërsa me atë pamje Vera uroi Pashkët.

Këngëtarja ishte ulur në një kënd dhe kishte veshur fustan të verdhë, përkrah saj ishin dy roje të sigurisë.

https://www.instagram.com/p/BhC1h0RAObh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_test