Çmimi marramendës i orës së Morena Tarakut

Morena Taraku është një nga femrat më të pasura të estradës.

Modelja dhe këngëtarja shquhet për jetën luksoze që bën, ndërsa ndjek trendët më të fundit.

Ajo ka treguar së fundmi edhe orën e saj ‘Rolex’ Ndërsa çmimi i kësaj ore kap vlerën hiq më pak se 8.700 dollarë.