Demi Lovato e pa turp! Nuk kam mes këmbëve…

Demi Lovato u ka dhënë një mesazh të rëndësishëm fansave të saj

Ajo ka publikuar disa foto ku tregon trupin e saj jo perfekt, si mënyrë sensibilizimi me adhurueset e saj.

Demi ka treguar se as ajo nuk është përfekte dhe kjo është në rregull.

“Kam celulit si 93% e femrave. Ajo që shikoni në Instagram nuk është gjithmonë ashtu siç duket. Le të pajtohemi me trupin që kemi. E dua veten time” kishte thënë ajo.

25-vjeçarja thotë se edhe pse ka celulit dhe dhjamë, e dashuron veten ashtu siç është, “nuk kam mes këmbëve hapësirë ” që të gjithë i adhurojnë./Indeksonline/