Ja si po e mbanë Kemali Baharin

Janë dy aktorët më të komentuar të serialit ‘Beni Affet’.

Bahar dhe Kemal duket se jashtë kamerave kanë një lidhje më të afërt se vetëm shok, përcjell ORAvip.

Në një fotografi ata janë afruar më shumë se ç’duhet.

Kemali ia vendos duartë në gjoks koleges së tij dhe një pozë e tillë u shpërnda tek fansat e tyre.