Xhemi Shehu siç nuk e kemi parë asnjëherë, me barkun jashtë dhe pa MAKEUP…(FOTO)

Moderatorja e spektaklit të humorit ‘Portokalli’ është shfaqur befasuese. Nëse e shikoni në forma perfekte dhe gjithmonë mjaft të hijsheme, Xhemi Shehu e ka një sekret për këtë. Xhemi është shfaqur duke u ushtruar për të pasur ato forma trupore prej modeleje.

Moderatorja ka ndarë me miqtë në Instagram disa foto ku duket me barkun e rrafshët jashtë dhe pa grim. Si gjithmonë Xhemi është një adhurim. Xhemi edhe ne daljet e saj ne ”Portokalli” duket shume ne forme dhe shume sexy. E pra gjithcka e paska nje kosto qe eshte palestra. Xhemi eshte nene por linjat e saj trupore jane fantastike dhe te admirueshme.