Seldi tregon trupin ‘vital’ të Mimozës, ja reagimi i saj

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Këto ditë ata kanë vendosur t’i kalojnë së bashku në pushime për tu relaksuar.

E nga atje ata kanë publikuar një fotografi në të cilën duken më të dashuruar se kurrë.

Në njërin nga postimet Seldi e ka publikuar vetëm Mimozën, e cila tregon këmbët e saj.