Modelja që tregoi se s’u desh të dobësohej për të qenë e suksesshme në botën e modës

Asaj nuk iu desh që të hiqte kilet, të bëhej thatanike e të ishte e suksesshme në botën e modës

Ashley Gram, njihet si modelja e cila ka bërë ndryshime në botën e modës në përgjithësi.

Ajo nuk u desh të ndryshoj, që të vishet me të brendshme dhe të pozoj në mënyrë perfekte, transmeton Indeksonline.

Për faktin se vazhdon të jetë modele shumë e kërkuar ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka pozuar e veshur me të brendshme ngjyrë baby rozë, e që duket për mrekulli.