Perberesit

5 gota me ujë të zier
gjysmë kile kumbulla të thata
disa kokrra hurma Arabie

Përgatitja:

Një nga avantazhet e kësaj recete është lehtësia që ka për t’u përgatitur, si dhe efektet e menjëhershme që ofron.

Së pari merrni 5 gota me ujë dhe i zieni derisa të arrijnë pikën e tyre të vlimit. Hidhni më pas kumbullat, të prera në gjysmë. Shtoni dhe hurmat e Arabisë.
Mbajini për rreth 15 minuta dhe më pas hiqini nga nxehtësia.
Konsumoni një lugë nga ky ilaç, çdo ditë esëll. Ky trajtim përmirëson tretjen dhe eliminon në fare pak kohë të gjitha toksinat nga trupi juaj.