Aksidentohet këngëtarja e njohur shqiptare (Foto)

Këngëtarja e njohur Fibi ka përjetuar një moment të frikshëm.
Fibi ka pësuar në aksident me makinë. Fatmirësisht këngëtarja shqiptare ka shpëtuar pa lëndime.
Ajo këtë moment e ka ndarë me të gjithë fansat e saj në profilin e saj në Instastory,shkruan Express
Fibi madje ka bërë shaka me atë çfarë ka ndodhur.
‘Hmm un gaboj dhe kshtu por gjeja me e bukur në ket foto esht ftyra qe ka bo Eva’, kishte shkruar ajo.
Nga kjo foto shihet se vetura e goditur.

35 Comments on “Aksidentohet këngëtarja e njohur shqiptare (Foto)”

Leave a Reply

Your email address will not be published.