Nuk i preu flokët për 20 vjet, kur i preu nuk e njihnin në shtëpi (Video)

Gruaja që do të shihni në videon më poshtë ishte bezdisur shumë nga flokët e saj të gjata dhe kishte vendosur që të bëj transformim, me ç’rast jo vetëm që ndryshoi pamjen e jashtme por ndryshoi edhe përbrenda.

Ajo kishte rrëfyer eksperiencën duke thënë se në shtëpi nuk e kanë njohur me pamje të re.

Gjithsesi ajo dukej shumë e lumtur ndërkaq reagimin e saj mund ta ndiqni në videon më poshtë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.