Muki e viziton Selën në Strugë (FOTO)

Deputeti i LSDM-së Muhamed Zekiri sot ka vizituar Ziadin Selën në Strugë. Muki thotë se sot ka qenë në vizitë te vëllai Ziadin Sela.

“Ne vizite tek vellau Ziadin Sela me miqet dhe vellezerit te familjes Geci nga Drenica” ka shkruar Muhamed Zekiri.

Ndryshe sot ka qenë edhe WIliam Walker dhe kryeparlametari Talat Xhaferi.