Bes Kallaku

Mund të ketë shumë të tjera, por sozia më e ngjashme e Bes Kallakut ndodhet në Poloni. Është vetë aktori shqiptar i cili ka publikuar në Instagram foton e një …

Read More

Perberesit

5 gota me ujë të zier gjysmë kile kumbulla të thata disa kokrra hurma Arabie Përgatitja: Një nga avantazhet e kësaj recete është lehtësia që ka për t’u përgatitur, si …

Read More

BEBE REXHA

Edhe pse është duke folur Bleta nuk harron t’i lexojë komentin dhe i kthen përgjigjen në videon më poshtë në minutën 00:58. Mos ndoshta mund të kemi një bashkëpunim mes …

Read More